• Polish
  • German formal - Sie
 

Pokarm

 

Prowadzimy sprzedaż pokarmów firm: Tropical, Hikari oraz żywe i mrożone pokarmy dla ryb

 

 

 


ICHTIO-VIT
płatkowany pokarm podstawowy
dla wszystkich ryb akwariowych


ICHTIO-VIT Ichtio-vit to pełnoporcjowy, podstawowy, wieloskładnikowy pokarm płatkowany do codziennego karmienia ryb ozdobnych. WARTOŚĆ ODŻYWCZA: Optymalnie zbilansowany skład gwarantuje prawidłowy rozwój oraz całkowite pokrycie potrzeb energetycznych. Ichtio-vit dostarcza również codzienną, niezbędną porcję witamin, substancji mineralnych, mikroelementów i składników balastowych regulujących proces trawienia.


BIO-VIT
płatkowany pokarm roślinny
dla wszystkich ryb akwariowychBIO-VIT Bio-vit jest specjalnym, pełnoporcjowym pokarmem roślinnym w płatkach, przeznaczonym do karmienia egzotycznych i krajowych ryb akwariowych. Stanowi on codzienny pokarm podstawowy dla wszystkich ryb roślinożernych, jest pożywieniem uzupełniającym dla pozostałych gatunków ryb wszystkożernych. Bio-vit jest niezastąpionym elementem diety w hodowli ryb żyworodnych, brzanek, pielęgnic i glonojadów, a także szlachetnych form karasi ozdobnych i młodych karpi Koi.


OVO-VIT
pokarm płatkowany
z wysoką zawartością żółtka jaj
dla wszystkich ryb akwariowychOVO-VIT jest specjalnym, pełnoporcjowym, wysokoproteinowym pokarmem uzupełniającym, przeznaczonym do wzbogacenia diety ryb akwariowych. Dzięki zawartości lekkostrawnych protein budulcowych, łatwo przyswajalnych, niezbędnych składników mineralnych, witamin i naturalnych substancji wybarwiających, efektywnie wzmacnia kondycję, przyspiesza wzrost i uwydatnia barwy ryb.


TROPICAL
wysokoproteinowy pokarm płatkowany
dla wszystkich ryb akwariowychTROPICAL jest pełnoporcjowym, wysokoproteinowym pokarmem płatkowanym o zwiększonej ilości białek budulcowych, składników mineralnych i witamin. Przeznaczony do karmienia wszystkich ryb tropikalnych. Optymalnie dobrany zestaw składników odżywczych, w tym aminokwasów egzogennych, gwarantuje bardzo dobrą strawność i efektywny przyrost masy ciała, zapewniając pełne pokrycie zapotrzebowania organizmu ryb na energię metaboliczną.


TROPICAL GRANULAT
wysokoproteinowy, wolno tonący
pokarm granulowanyTROPICAL GRANULAT jest pełnoporcjowym, wieloskładnikowym pokarmem granulowanym o zwiększonej ilości białek, minerałów i witamin. Przeznaczony do karmienia wszystkich ryb tropikalnych i krajowych hodowanych w akwariach. Optymalnie dobrany zestaw składników odżywczych, w tym aminokwasów egzogennych, gwarantuje bardzo dobrą strawność i efektywny przyrost masy ciała ryb. Polecany szczególnie dla ryb żerujących w toni wodnej oraz w okolicach dna.


TUBIVIT
specjalny pokarm płatkowany
z wysoką zawartością tubifexuTUBIVIT pełnoporcjowy, wysokoproteinowy, płatkowany pokarm dla ryb akwariowych preferujących w naturze pożywienie pochodzenia zwierzęcego, takie jak larwy komarów, larwy ochotkowatych, skąposzczety, rureczniki Tubifex. Posiada wysoką wartość odżywczą, zawiera dużo białka. Jest pokarmem łatwo przyswajalnym, wzmacniającym kondycję ryb i gwarantującym prawidłowy wzrost i rozwój.


SUPER WAVIL
pokarm płatkowany
dla wszystkich małych ryb akwariowychSUPER WAVIL to uniwersalny, delikatny pokarm płatkowany, przeznaczony do codziennego, wielokrotnego karmienia wszystkich popularnych gatunków rybek akwariowych. SUPER WAVIL jest bardzo chętnie zjadany zarówno przez ciepłolubne rybki egzotczne, jak również przez większość drobnych krajowych ryb zimnowodnych. Pokarm ten szczególnie polecamy młodym hodowcom mieczyków, molinezji, pawich oczek, zmienniaków plamistych, brzanek, danio, welonów i złotych rybek.


HOBBY MIX
pokarm płatkowany
dla wszystkich małych ryb akwariowychHOBBY MIX HOBBY MIX to mieszanka delikatnych płatków przeznaczona do codziennego, wielokrotnego karmienia wszystkich popularnych, niewielkich gatunków ozdobnych i egzotycznych ryb hodowanych w małych akwariach. HOBBY MIX jest pokarmem pełnoporcjowym, lekkostrawnym i łatwoprzyswajalnym o bardzo dobrych właściwościach smakowych i zapachowych. Chętnie zjadany przez wszystkie rybki, szczególnie polecany jest do zakupu młodym, początkującym akwarystom.


VITABIN ROŚLINNY
tabletki samoprzylepne
dla małych i średnich rybVITABIN roślinny jest wysokobłonnikowym pokarmem do codziennego stosowania zawierającym optymalnie zbilansowane składniki odżywcze dla wszystkich ryb wymagających pożywienia roślinnego. Stanowi doskonałe uzupełnienie diety ryb wszystkożernych i dorastającego narybku.VITABIN WIELOSKŁADNIKOWY
tabletki samoprzylepne
dla małych i średnich rybVITABIN wieloskładnikowy jest uniwersalnym pokarmem do codziennego stosowania o bogatym składzie zawierającym optymalnie zbilansowane składniki odżywcze. Przeznaczony dla wszystkich ryb akwariowych, żółwi wodnych i ślimaków, niezastąpiony w żywieniu dorastającego narybku.


SUPERVIT BASIC
płatkowany pokarm podstawowy
dla wszystkich ryb akwariowych
z zawartością bioaktywnego
immunostymulatora - BETA-GLUKANUSUPERVIT BASIC jest najwyższej jakości, pełnoporcjowym, wieloskładnikowym pokarmem płatkowanym, przeznaczonym do codziennego karmienia wszystkich ryb akwariowych. Składniki pokarmu dostosowane są do odmiennych potrzeb żywieniowych ryb hodowanych np. w zbiornikach o wielogatunkowej obsadzie. SUPERVIT wytwarzany jest z wyselekcjonowanych komponentów pochodzenia naturalnego, zawierających w swoim składzie witaminy, sole mineralne i mikroelementy


SUPERVIT GRANULAT
granulowany pokarm podstawowy
z zawartością bioaktywnego
immunostymulatora - BETA-GLUKANUSUPERVIT GRANULAT jest najwyższej jakości, pełnoporcjowym, wieloskładnikowym pokarmem granulowanym, przeznaczonym do codziennego karmienia wszystkich ryb akwariowych. Składniki pokarmu dostosowane są do odmiennych potrzeb żywieniowych ryb hodowanych np. w zbiornikach o wielogatunkowej obsadzie. SUPERVIT GRANULAT wytwarzany jest z wyselekcjonowanych komponentów pochodzenia naturalnego, zawierających w swoim składzie witaminy, sole mineralne i mikroelementy.


SUPERVIT MINI GRANULAT
wieloskładnikowy pokarm granulowanySUPERVIT MINI GRANULAT to pełnoporcjowy, wieloskładnikowy pokarm granulowany, przeznaczony do codziennego karmienia wszystkich małych ryb akwariowych oraz dorastającego narybku. Specjalnie dobrane składniki odżywcze wspomagają zdrowy rozwój oraz piękne wybarwienie ryb.VEGETABLE
wysokoproteinowy, roślinny pokarm płatkowany
z wysoką zawartością błonnika
i bioaktywnego immunostymulatora
BETA-GLUKANU


VEGETABLE to pełnoporcjowy, delikatny pokarm roślinny w postaci płatków, złożony z najcenniejszych wyselekcjonowanych składników naturalnych pochodzenia roślinnego z niewielkim dodatkiem protein rybnych. VEGETABLE służy do systematycznego żywienia ryb roślinożernych (herbivorus) oraz jako pokarm uzupełniający dietę ryb wszystkożernych (omnivorus).


SPIRULINA
pokarm płatkowany
z zawartością glonów SpirulinaSPIRULINA jest pełnoporcjowym, płatkowanym pokarmem roślinnym, zawierającym w swoim składzie glony - Spirulina, które w naturalny sposób podwyższają wartość odżywczą pokarmu, dając produkt o optymalnych cechach żywieniowych. Ten nowy, znany od niedawna składnik nowoczesnych pokarmów dla ryb akwariowych w naturalny sposób podwyższa wartość odżywczą pokarmu, dając produkt o optymalnych cechach żywieniowych. Spirulina jest źródłem naturalnych, skoncentrowanych pigmentów - karotenoidów i wielu innych bardzo ważnych składników odżywczych


SPIRULINA GRANULAT
pokarm granulowany
z zawartością glonów Spirulina platensisSPIRULINA GRANULAT jest pełnoporcjowym, granulowanym pokarmem roślinnym, zawierającym w swoim składzie glony - Spirulina, które w naturalny sposób podwyższają wartość odżywczą pokarmu, dając produkt o optymalnych cechach żywieniowych. Ten nowy, znany od niedawna składnik nowoczesnych pokarmów dla ryb akwariowych w naturalny sposób podwyższa wartość odżywczą pokarmu, dając produkt o optymalnych cechach żywieniowych.


VITALITY & COLOR
wybarwiający, wysokoproteinowy,
płatkowany pokarm
z zawartością astaksantyny i L-karnitynyVITALITY & COLOR: Pokarm wyprodukowano z komponentów naturalnych, zawierających aminokwasy, sole mineralne i pierwiastki śladowe. Równocześnie wysoki poziom łatwoprzyswajalnych karotenoidów, w tym astaksantyny i beta karotenu, wpływa korzystnie na poprawę ubarwienia poprzez aktywację komórek barwnikowych. Regularne i systematyczne stosowanie zapewni witalność oraz wspaniałe, żywe i kontrastowe ubarwienie twoich ryb.


VITALITY & COLOR GRANULAT
wybarwiający, wysokoproteinowy,
granulowany pokarm
z zawartością astaksantyny i L-karnitynyVITALITY & COLOR GRANULAT: Pokarm wyprodukowano z komponentów naturalnych, zawierających aminokwasy, sole mineralne i pierwiastki śladowe. Równocześnie wysoki poziom łatwoprzyswajalnych karotenoidów, w tym astaksantyny i beta karotenu, wpływa korzystnie na poprawę ubarwienia poprzez aktywację komórek barwnikowych. Regularne i systematyczne stosowanie zapewni witalność oraz wspaniałe, żywe i kontrastowe ubarwienie twoich ryb.GOLDFISH COLOR
wybarwiający, pełnoporcjowy
pokarm płatkowany
dla wszystkich odmian
złotych rybek i młodych KoiGOLDFISH COLOR jest wieloskładnikowym, pełnoporcjowym pokarmem o bardzo dobrych właściwościach wybarwiających, przeznaczonym do codziennego karmienia wszystkich odmian złotych rybek (Carassius auratus). Te delikatne płatki są optymalnym pokarmem polecanym szczególnie dla ryb młodych. Pokarm jest lekkostrawny z uwagi na odpowiednią zawartość błonnika. Pokarm ten może być stosowany do karmienia wszystkich młodych zimnowodnych ryb karpiowatych, w tym karpi Koi hodowanych zarówno w akwariach jak i oczkach wodnych.


GOLDFISH COLOR PELLET
wybarwiający pokarm
dla wszystkich odmian złotych rybek
i młodych karpi KoiGOLDFISH COLOR PELLET jest specjalnym, pełnoporcjowym, wybarwiającym pokarmem, przeznaczonym do codziennego karmienia wszystkich odmian złotych rybek (Carassius auratus) oraz młodych karpi koi (Cyprinus carpio var.) Zawarta w pokarmie astaksantyna wpływa na intensywne, czerwone wybarwienie ryb, natomiast dodatek BETA 1,3/1,6 GLUKANU i stabilizowanej witaminy C wzmacnia system odpornościowy.


CICHLID COLOR
wybarwiający, pełnoporcjowy
pokarm płatkowany dla pielęgnic
zawierający astaksantynę i BETA-GLUKANCICHLID COLOR jest wysokoproteinowym, pełnoporcjowym, wybarwiającym pokarmem płatkowanym do codziennego karmienia pielęgnic oraz innych ryb średniej wielkości. Podstawą diety pielęgnic są proteiny z ryb, mięczaków i skorupiaków oraz glonów i roślin wodnych, dlatego nasz pokarm został opracowany z uwzględnieniem ich wymagań żywieniowych


CICHLID GRAN
wybarwiający, pokarm granulowany
dla pielęgnic - zawierający astaksantynęCICHLID GRAN to wybarwiający, pełnoporcjowy, wieloskładnikowy pokarm granulowany dla małych i młodych pielęgnic oraz innych ryb akwariowych. Granulki te, dzięki specjalnemu procesowi technologicznemu zastosowanemu podczas produkcji, szybko miękną, dzięki czemu ryby łatwiej je akceptują. Zapewnia prawidłowy rozwój i intensywne wybarwienie.


D-50 PLUS
wybarwiający, płatkowany
pokarm podstawowy dla paletek
zawierający naturalną astaksantynęD-50 PLUS to pełnoporcjowy, specjalny, wysokoproteinowy, płatkowany pokarm dla paletek. Pokarm ten, dzięki dużej wartości odżywczej i optymalnym zestawie aminokwasów jest łatwo przyswajalny i ma wysokie walory smakowe. D 50 PLUS posiada wysoką zawartość witamin i minerałów i sprawia, że ryby systematycznie otrzymujące ten pokarm są bardzo żywotne, zdrowe i intensywnie ubarwione. Wchodząca w skład pokarmu astaksantyna szczególnie uwydatnia barwy czerwoną i pomarańczową.REGULAR - pokarm dla ryb słodkowodnych
pełnoporcjowy pokarm płatkowany
dla wszystkich odmian paletekREGULAR jest najwyższej jakości, pełnoporcjowym, wielokomponentowym, specjalnym płatkowanym pokarmem przeznaczonym do codziennego karmienia wszystkich odmian barwnych paletek. Jest to pokarm wysokoproteinowy z dodatkiem pełnego zestawu witamin i balastowych składników roślinnych znacznie poprawiających strawność. Optymalnie zbilansowany skład aminokwasów wraz z wysoką zawartością hydrolizowanych, odżywczych protein oraz dodatkiem nienasyconych kwasów tłuszczowych gwarantuje wysoką wartość energetycznąDISCUS GRAN
wybarwiający pokarm granulowany
dla wszystkich paletek,
zawierający astaksantynęDISCUS GRAN to pełnoporcjowy, wieloskładnikowy, bogaty w proteiny pokarm w postaci wolno opadających granulek. Granulki te, dzięki specjalnemu procesowi technologicznemu zastosowanemu podczas produkcji, szybko miękną, dzięki czemu ryby łatwiej je akceptują. Pokarm przeznaczony jest dla paletek oraz innych delikatnych ryb żerujących w okolicach dna akwarium. Regularne podawanie pokarmu gwarantuje prawidłowy rozwój, intensywne wybarwienie i zapobiega awitaminozie


WELSI GRAN
pokarm granulowany dla ryb
żerujących w pobliżu dnaWELSI GRAN to pełnoporcjowy, wieloskładnikowy, tonący pokarm granulowany, przeznaczony do karmienia ryb akwariowych żerujących w okolicach dna. Granulki, dzięki specjalnemu procesowi technologicznemu zastosowanemu podczas produkcji, szybko miękną, dzięki czemu ryby łatwiej je akceptują. Polecany szczególnie dla sumików. Chętnie zjadany również przez inne gatunki ryb, dla których stanowi cenne urozmaicenie pokarmowe.


BETTA
pokarm podstawowy dla bojownikówBETTA - pełnoporcjowy pokarm dla bojowników i innych niewielkich ryb labiryntowych. Charakteryzuje się wysoką zawartością protein zwierzęcych, witamin i minerałów. Zawiera ponadto ulubione dodatki takie jak plankton, larwy ochotki oraz specjalny przysmak - kryl. Dostarcza karmionym rybom dużą porcję energii, doskonale wpływa na prawidłową kondycję, rozwój płetw i piękne intensywne ubarwienie.GUPPY
pokarm podstawowy dla gupikówGUPPY - specjalny, pełnoporcjowy, wieloskładnikowy pokarm płatkowany dla gupików i innych niewielkich ryb żyworodnych. Zawiera pełny zestaw składników odżywczych, w tym witamin i minerałów. Oprócz naturalnych pigmentów wybarwiających, zawiera wyważony dodatek naturalnej soli morskiej, wpływającej korzystnie na poziom elektrolitów i ciśnienie osmotyczne, mające znaczny wpływ na przebieg ciąży, poród oraz żywotność narybku i rodziców.BREEDER MIX
pokarm wspomagający wzrost

BREEDER MIX jest specjalnym pokarmem wieloskładnikowym do karmienia ryb egzotycznych w hodowlach profesjonalnych, hurtowniach ryb, sklepach zoologicznych, ogrodach zoologicznych i palmiarniach.

Mieszanka paszowa pełnoporcjowa dla ryb ozdobnych.
Skład: ryby i produkty rybne, zboża, roślinne ekstrakty białkowe, mięczaki i skorupiaki, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, drożdże, produkty pochodzenia roślinnego, glony, oleje i tłuszcze, materiały paszowe pochodzenia mineralnego


COLORTABIN
wybarwiający, wzmacniający odporność pokarm
w postaci samoprzylepnych tabletekCOLORTABIN to specjalny, pełnoporcjowy pokarm w postaci samoprzylepnych tabletek o zwiększonej zawartości protein i substancji wybarwiających. Jest przeznaczony dla małych i średnich ryb akwariowych.


CICHLITABIN
wybarwiający pokarm
w postaci samoprzylepnych tabletek
zawierający naturalny immunostymulator
BETA-GLUKANCICHLITABIN jest pełnoporcjowym, wieloskładnikowym pokarmem w postaci samoprzylepnych tabletek. Zapewnia prawidłowy metabolizm i piękne, intensywne wybarwienie. Przeznaczony jest do codziennego i uzupełniającego karmienia małych i średnich pielęgnic, żółwi wodnych i ślimaków oraz niezastąpiony w żywieniu dorastającego narybku


SPIRUTABIN
pokarm w postaci samoprzylepnych tabletek
zawierający glony SpirulinaSPIRUTABIN jest pełnoporcjowym, specjalnym, pokarmem roślinnym w postaci samoprzylepnych tabletek o wysokiej zawartości (6%) glonów Spirulina, która jest źródłem naturalnych skoncentrowanych pigmentów - karotenoidów wpływających w decydujący sposób na intensywność wybarwienia ryb oraz wielu innych, bardzo ważnych składników odżywczych..


MIKROVIT BASIC
pokarm dla narybku ikrzaków


MIKROVIT BASIC ZASTOSOWANIE: Mikronizowany pokarm do karmienia narybku wszystkich ryb akwariowych po resorpcji pęcherzyka żółtkowego.MIKROVIT VEGETABLE
pokarm dla narybku ryb żyworodnychMIKROVIT VEGETABLE ZASTOSOWANIE: Mikronizowany pokarm roślinny do karmienia narybku ryb żyworodnych oraz roślinożernych - pawich oczek, mieczyków, molinezji, platek, brzanek, karasi, pielęgnic, glonojadów, bocji i labeo.


MIKROVIT HI-PROTEIN
wysokoproteinowy pokarm dla narybku,
wspomagający wzrostMIKROVIT HI-PROTEIN ZASTOSOWANIE: Mikronizowany pokarm do uzupełniającego karmienia pływającego narybku. Zapobiega awitaminozom i krzywicy. Wspomaga rozwój narządów oraz kośćca. Przyspiesz wzrost, wzmacnia odporność immunologiczną organizmu, zwiększając maksymalnie przeżywalność ilościową całego stadka hodowlanego.


MIKROVIT SPIRULINA
pokarm dla narybku
zawierający glony SpirulinaMIKROVIT SPIRULINA ZASTOSOWANIE: Specjalny, mikronizowany pokarm uzupełniający, wprowadzający do organizmu naturalne karotenoidy - prowitaminę A. Aktywizuje rozwój i zdrowotność narybku, uaktywnia początek prawidłowej pigmentacji, będącej zaczątkiem intensywnego wybarwienia.


MARINE FLAKES
pokarm płatkowanyMARINE FLAKES to pełnoporcjowy, wieloskładnikowy, płatkowany pokarm dla małych i średnich ryb morskich oraz skorupiaków i bezkręgowców. Wytwarzany jest głównie z surowców pochodzenia morskiego.


MARINE GRAN
pokarm granulowanyMARINE GRAN to pełnoporcjowy, wieloskładnikowy, granulowany pokarm dla małych i średnich ryb morskich oraz skorupiaków i bezkręgowców. Wytwarzany jest głównie z surowców pochodzenia morskiego. Granulki te, dzięki specjalnemu procesowi technologicznemu zastosowanymi podczas produkcji, szybko miękną i ryby łatwiej je akceptują.


ASTACOLOR
specjalny, wybarwiający pokarm płatkowany
dla czerwonych paletekASTACOLOR to najwyższej jakości, wybarwiający pokarm płatkowany dla paletek uwzględniający doświadczenia hodowlane ekspertów z USA. Szczególnie polecany do maksymalnego uwydatniania czerwonej pigmentacji u paletek z odmian PIGEON BLOOD i FIRE RED oraz innych ryb, u których zamierzamy uzyskać wzmocnienie i poprawę barwy aż do nasyconej czerwieni.


D-ALLIO PLUS
pokarm płatkowany z czosnkiem, wspomagający zwalczanie pasożytów wewnętrznychD-ALLIO PLUS to pełnoporcjowy, płatkowany pokarm dla paletek i innych pielęgnic oraz pozostałych ryb ozdobnych o wysokich wymaganiach żywieniowych. W tym specjalnym pokarmie wykorzystano od dawna znane i cenione naturalne właściwości czosnku (Allium sativum L.). D-Allio Plus wytwarzany jest z wyselekcjonowanych komponentów pochodzenia naturalnego zwierających w swoim składzie witaminy, sole mineralne i mikroelementy. Pokarm może być stosowany na przemian z innymi pokarmami firmy Tropical.


D-VITAL PLUS
specjalny pokarm płatkowany dla paletek
wzmacniający witalnoś
ć


D-VITAL PLUS to płatkowany pokarm witalizujący o wyjątkowo wysokich właściwościach odżywczych i wzmacniających dla paletek. Posiada podwyższoną zawartość składników sprzyjających prawidłowemu metabolizmowi i procesom rozrodczym. Lecytyna z żółtek i witamina E stymulują rozmnażanie oraz wydzielanie śluzu pokarmowego. Zawarte w produkcie witaminy oraz magnez sprzyjają niwelacji stresów i płochliwości jak również wspomagają układ odpornościowy by zabezpieczyć paletki oraz narybek przed infekcjami i chorobami


SUPER SPIRULINA FORTE
specjalny, wybarwiający pokarm płatkowany
dla pielęgnic afrykańskich


SUPER SPIRULINA FORTE Pokarm płatkowany z wysoką zawartością (36%) glonów Spirulina platensis jest jednym z najcenniejszych środków żywieniowych opracowanych dla potrzeb akwarystyki profesjonalnej. Zalecany w szczególności dla glonożernych pielęgnic afrykańskich oraz jako dieta uzupełniająca dla ryb roślinożernych i innych ryb o wysokich wymaganiach pokarmowych (w tym morskich). Glony Spirulina platensis są sprawdzonym, wysokowartościowym suplementem żywieniowym stosowanym zarówno w diecie człowieka jak i specjalnych produktach paszowych przeznaczonych dla zwierząt.SUPER SPIRUTABIN A
wybarwiający pokarm w postaci samoprzylepnych tabletek dla pielęgnic afrykańskich


SUPER SPIRUTABIN A jest specjalnym, pełnoporcjowym pokarmem roślinnym w postaci samoprzylepnych tabletek z wysoką zawartością (36%) glonów Spirulina platensis. Polecany szczególnie dla młodych pielęgnic afrykańskich. Glony Spirulina wpływają korzystnie na metabolizm, wzmacniają odporność, a zawarte w nich naturalne karotenoidy intensyfikują pigmentację.SUPER SPIRUTABIN B
wybarwiający pokarm w postaci tabletek opadających na dno


SUPER SPIRUTABIN B jest specjalnym, pełnoporcjowym pokarmem roślinnym w postaci tonących tabletek z wysoką zawartością (36%) glonów Spirulina platensis. Polecany szczególnie dla ryb roślinożernych, żerujących na dnie oraz młodych pielęgnic afrykańskich. Glony Spirulina wpływają korzystnie na metabolizm, wzmacniają odporność, a zawarte w nich naturalne karotenoidy intensyfikują pigmentację.


TANGANYIKA
wybarwiający pokarm płatkowany dla pielęgnic z jeziora TanganikaTANGANYIKA to specjalny pełnoporcjowy pokarm w płatkach dla pielęgnic z Jeziora Tanganika należących do rodzajów Altolamprologus, Julidochromis, Lamprologus, Neolamprologus, Ciprichromis, Paraciprichromis i innych, których dietę stanowią głównie organizmy zwierzęce. Pokarm TANGANYIKA zawiera najwyższej jakości białko między innymi z kryla i kalmarów, które jest źródłem cennych aminokwasów egzogennych.


MALAWI
specjalny, roślinny pokarm płatkowany
dla pielęgnic mbuna z jeziora MalawiMALAWI jest specjalnym, pełnoporcjowym pokarmem płatkowanym dla pyszczaków mbuna z jeziora Malawi (Niasa). Pokarm Malawi wzbogacony jest o L-karnitynę regulującą gospodarkę lipidową, Spirulinę i stabilizowaną witaminę C - ochraniającą układ immunologiczny. Nasze obserwacje wykazały, że ryby regularnie karmione tym pokarmem, stają się mniej konfliktowe. Szczególnie zaleca się podawanie tego pokarmu wygłodzonym samicom po okresie rozrodcznym; mogą one przystępować do nowego tarła.


GREEN ALGAE WAFERS
wafelki z zawartością glonów
dla roślinożernych ryb,
zaopatrzonych w przyssawkę lub tarełko,
żerujących na dnie


GREEN ALGAE WAFERS to specjalny, pełnoporcjowy pokarm roślinny w postaci opadających na dno wafelków dla wszystkich roślinożernych ryb posiadających otwór gębowy zaopatrzony w przyssawkę z tarką. Ryby te w naturze odżywiają się zeskrobując pokarm (głównie glony) z zatopionych pni i korzeni.PLECO'STABIN
dla zbrojnikowatych i innych ryb glonożernych


PLECO'STABIN pokarm w postaci soczewkowatych, tonących tabletek o średnicy 25 mm, przeznaczony dla dużych gatunków ryb z rodziny LORICARIIDAE. Pozwala na zbliżony do naturalnego sposób żerowania poprzez powolne ścieranie tabletki. PLECO'STABIN zawiera 36% Spirulina plantesis - glonów, dostarczających łatwostrawnego białka, naturalnych barwników, witamin i mikroelementów oraz substancji podnoszących odporność ryb na choroby.KRILL FLAKE
specjalny, płatkowany pokarm wybarwiający dla ryb mięso- i wszystkożernych o wysokich wymaganiach żywieniowychKRILL FLAKE jest pełnoporcjowym pokarmem płatkowanym przeznaczonym dla ryb akwariowych o wysokich wymaganiach żywieniowych, preferujących pokarm zwierzęcy (carnivorus) oraz gatunków wszystkożernych (omnivorus). Wysoka zawartość kryla antarktycznego wzbogaca pokarm o cenne biologicznie białko, aminokwasy, chitynę, nienasycone kwasy tłuszczowe, w tym Omega-3 oraz astaksantynę (136 mg/kg). Działanie wybarwiające astaksantyny jest dodatkowo wzmocnione przez zawartość innych karotenoidów w pokarmie.


CICHLID & AROWANA LARGE STICKS
pokarm wybarwiający
dla dużych pielęgnic
i dorosłych arowanCICHLID & AROWANA LARGE STICKS to pełnoporcjowy, wieloskładnikowy i wysokoenergetyczny pokarm w postaci pływających pałeczek do codziennego karmienia dużych pielęgnic i dorosłych arowan. Naturalne immunostymulatory BETA 1,3/1,6 GLUKAN wraz ze stabilizowaną witaminą C chronią układ odpornościowy, utrzymując organizm w doskonałej kondycji. Specjalny zestaw naturalnych karotenoidów sprzyja intensyfikacji wspaniałego ubarwienia.


CICHLID & AROWANA MEDIUM STICKS
pokarm wybarwiający
dla średnich pielęgnic
i młodych arowanCICHLID & AROWANA MEDIUM STICKS to pełnoporcjowy, wieloskładnikowy i wysokoenergetyczny pokarm w postaci pływających pałeczek do codziennego karmienia średnich pielęgnic i młodych arowan. Naturalne immunostymulatory BETA 1,3/1,6 GLUKAN wraz ze stabilizowaną witaminą C chronią układ odpornościowy, utrzymując organizm w doskonałej kondycji. Specjalny zestaw naturalnych karotenoidów sprzyja intensyfikacji wspaniałego ubarwienia.


RED PARROT
pokarm wybarwiający
dla pielęgnic papuzichRED PARROT to specjalny, pełnoporcjowy, wieloskładnikowy, pokarm płatkowany o doskonałych właściwościach wybarwiających przeznaczony do codziennego karmienia pielęgnic papuzich oraz innych cennych ryb ozdobnych hodowanych w akwariach.


DAFNIA
suszona na słońcu rozwielitkaDAFNIA-dafnie to drobniutkie skorupiaki słodkowodne należące do podrzędu wioślarek Cladocera, stanowiące podstawowy składnik planktonu-naturalnego pożywienia ryb.


DAFNIA WITAMINIZOWANA
witaminizowana suszona na słońcu rozwielitkaDAFNIA WITAMINIZOWANA-dafnie to drobniutkie skorupiaki słodkowodne należące do podrzędu wioślarek Cladocera, stanowiące podstawowy składnik planktonu-naturalnego pożywienia ryb. Dafnia witaminizowana wzbogaca dietę w niezbędne witaminy,sole mineralne i mokroelementy.